03.03.2024

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych w Cieszynie | 1.03.2024

Galą Akademicką dla absolwentów studiów podyplomowych zakończyły kształcenie  podyplomowe w Akademii WSB w Cieszynie absolwentki kierunków Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu – studia kwalifikacyjne oraz Integracja sensoryczna z terapią ręki. Uroczystość odbyła się 1 marca w budynku Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

Uroczystość przebiegała w niezwykle miłej i przyjacielskiej atmosferze. Zebranych gości przywitała dr Edyta Nowak-Żółty – dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie, gratulując absolwentkom sukcesu oraz życząc wytrwałości na drodze zawodowej, opartej na wykorzystaniu niezwykle potrzebnej wiedzy i kompetencji zdobytych podczas studiów.

Podczas uroczystości nagrodzono absolwentki, które ukończyły studia podyplomowe z wyróżnieniem. Najlepszymi okazały się Anna Sztwiertnia absolwentka kierunku  Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu - studia kwalifikacyjne oraz Agnieszka Porębska – absolwentka kierunku Integracja sensoryczna z terapią ręki. Wyróżnione absolwentki otrzymały gratulacje od dziekanów oraz obecnych na Sali wykładowców.

Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie dyplomów absolwentom, którego dokonała Pani Dziekan dr Edyta Nowak-Żółty w towarzystwie wykładowców. Ceremonii towarzyszyły uśmiechy, gratulacje i wzruszenia.

Szczególne podziękowania otrzymała opiekun merytorycznej kierunku Integracja sensoryczna z terapią ręki mgr Katarzyna Świstuń, dzięki której atmosfera studiów w Cieszynie jest niepowtarzalna a praktyczna wiedza związana z terapią SI bezcenna dla początkujących terapeutów SI.

Uroczystość zakończył ostatni wykład, przygotowany specjalnie na te uroczystość przez Annę Wojtczak Komunikacja w kolorach osobowości” oraz podziękowania dr inż. Adama Żabki.