03.03.2022

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie | 2.03.2022

2 marca 2022 roku podczas uroczystej Gali Akademickiej w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Akademii WSB, z rąk prodziekanów świadectwa ukończenia studiów podyplomowych odebrali absolwenci kierunków Kadry i płace w praktyce, Kwalifikacyjne pedagogiczne studia podyplomowe, Integracja sensoryczna, Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci, Neurologopedia oraz Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu -studia kwalifikacyjne. Jak podkreślali zarówno absolwenci jak i witająca zgromadzonych prodziekan dr Edyta Nowak-Żółty - w Akademii WSB kształcimy w ważnych i potrzebnych kierunkach, zapewniając dostęp do nowoczesnej wiedzy i doświadczonych praktyków.

Jak podkreślali zarówno absolwenci jak i witająca zgromadzonych prodziekan dr Edyta Nowak-Żółty - w Akademii WSB kształcimy w ważnych i potrzebnych kierunkach, zapewniając dostęp do nowoczesnej wiedzy i doświadczonych praktyków.

Nagrody specjalne

Podczas uroczystości Akademia WSB w sposób szczególny wyróżniła osoby, które swoją osobowością szczególnie zapadły w naszą pamięć. To wyróżnienia za inspirację i aktywne działanie na rzecz integracji społeczności akademickiej, a także za wspaniałe umiejętności organizacyjne oraz perfekcyjną komunikację.

Laureatami nagród specjalnych zostali:

w kategorii "DUSZA TOWARZYSTWA" za kompetencje interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji -  Pan Wojciech Fudali – absolwent kierunku Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu- studia kwalifikacyjne

w kategorii "PRAKTYCZNY ORGANIZATOR" za realizację zadań w sposób systematyczny, efektywny i praktyczny - Pani Edyta Wądrzyk - absolwentka kierunku Kadry i płace w praktyce

Nagrody Rektora

Podczas uroczystości zgodnie z regulaminem studiów podyplomowych Najlepszym Absolwentom przyznano wyróżnienia Rektora za zaangażowanie, znakomite wyniki podczas egzaminów i ponadprzeciętną aktywność podczas zajęć.

Nagrody Rektora otrzymali:

1. Krzysztof Ociepka - Kwalifikacyjne pedagogiczne studia podyplomowe

2. Monika Puczek - Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu- studia kwalifikacyjne

3. Małgorzata Mróz-Sobel - Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu- studia kwalifikacyjne

4. Marcela Telakowska-Zygarska – Neurologopedia

5. Beata Małek - Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci

6. Joanna Muras - Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci

7. Teresa Sztefka - Integracja sensoryczna

8. Anna Stec-Hanus Kadry i płace w praktyce

Ostatni wykład zatytułowany „Ekonomia czasu kryzysu” wygłosił dla zgromadzonych absolwentów i gości dr inż. Adam Żabka – prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy.