Gala Akademicka MBA

12 stycznia 2024 r. odbyła się w Cieszynie Gala Akademicka kończąca jeden z najbardziej elitarnych i prestiżowych programów studiów - Master of Business Administration. Studia, które Akademia WSB od lat realizuje w Cieszynie we współpracy ze światowym liderem rynku usług profesjonalnych - firmą EY.

Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia dr Rafała Rębilasa – prorektora ds. współpracy z zagranicą, który przedstawił aktualną pozycję Akademii WSB, jej strategię rozwoju i najważniejsze osiągnięcia. Prorektor prezentując aktywność uczelni zachęcał absolwentów do realizacji wspólnych projektów, włączenia się aktywnego absolwentów w ideę „Uczelni partycypacyjnej”.

Dr Edyta Nowak-Żółty – prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie obszernie przedstawiła możliwości dalszego kształcenia w Akademii WSB – udział w seminariach doktorskich, studiach podyplomowych i licznych szkoleniach organizowanych przez uczelnię. Zachęcała również do działania w ramach takich gremiów jak Rada Ekspertów Akademii WSB, czy Klub MBA.

Nagrody Rektora

Uroczysta Gala Akademicka MBA była okazją by wyróżnić absolwentów, którzy swoją osobowością najbardziej wpłynęli na grupę i przebieg studiów w ramach programu MBA realizowanego w Cieszynie. Nagrody Rektora w kategoriach „Naturalny lider” oraz „Pomocna dłoń” otrzymał Pan Luk Palmen natomiast nagrodę w kategorii Dusza Towarzystwa otrzymał Pan Fabian Lechowicz.

Ostatni wykład

Po wręczaniu dyplomów absolwenci wysłuchali znakomitego wykładu kończącego studia, w którym Pani Monika Kantowicz-Gdańska - konsultantka, audytorka, trenerka biznesu, coach pracująca indywidualnie i grupowo z czołowymi polskimi menedżerami - przedstawiła ideę „Autentycznego przywództwa”.

Master of Business Administration w Cieszynie

Master of Business Administration Akademii WSB i EY Academy od Business to jeden z najlepszych programów kształcenia menedżerów w Polsce czego potwierdzeniem są wysokie pozycje w rankingach programów MBA oraz co niezwykle istotne – bardzo wysokie oceny wystawione przez absolwentów.
Przez ponad rok kalendarzowy zajęcia z ekspertami odbywały się w cieszyńskim hotelu Mercure, zapewniając uczestnikom komfort studiów i wygodny dojazd. Jak podkreślają absolwenci studiów, niezwykle ważnym ich elementem, jest możliwość nawiązania cennych kontaktów. Wspólne studia są okazją do poznania przyszłych kontrahentów, wspólników i współpracowników. Nie bez znaczenia jest fakt, że zajęcia nastawione są na praktykę, a wykładowcy to prawdziwi eksperci posiadający bogate doświadczenie w branży.

Studia MBA w Cieszynie <<< link