Gala dla absolwentów studiów MBA | 12.11.2019

„Byliście niezwykle świadomą i wymagającą  grupą. Serdecznie gratuluję Wam ukończenia studiów Master of Business Administration, które nasza uczelnia realizuje w partnerstwie z EY Academy of Business”. Tymi słowami dr Marcin Lis Prorektor ds. studenckich i współpracy z otoczeniem zwrócił się do grupy absolwentów, którzy ukończyli w Cieszynie program MBA.  Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 12 listopada 2019 r.

Wyróżnienia

Wśród tegorocznych absolwentów na szczególne wyróżnienia zasłużyło dwoje absolwentów. Nagrodę Rektora w kategorii „Dusza towarzystwa” za wysokie kompetencje interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów z innymi, efektywną pracę zespołowa, umiejętności negocjacyjne i wywieranie wpływu otrzymał - Pan Janusz Pierzyna.

Nagrodzona została również wyjątkowa dociekliwość i determinacja w zdobywaniu informacji oraz materiałów dydaktycznych, a także dążenie do utrzymywania przyjaznej atmosfery w grupie. Nagrodę Rektora w kategorii „Pomocna dłoń” otrzymała Magdalena Pierzyna

Wykład

Podsumowaniem uroczystości był ostatni wykład zatytułowany „Sekrety sukcesu”, który absolwentom zaprezentowała Pani Aleksandra Rzyczniak - certyfikowany coach i trener.

Studia MBA w Cieszynie

Akademia WSB realizuje w Cieszynie program Master of Business Administration we współpracy z EY Academy of Business. Trwające rok, trzysemestralne studia, są skierowane do doświadczonych menedżerów, którzy poszukują rozwoju na najwyższym poziomie.