29.09.2016

Gala rozdania dyplomów Absolwentom studiów I i II stopnia

Dnia 21 września w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie odbyła się Gala rozdania dyplomów Absolwentom I i II stopnia.

W imieniu Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zebranych Gości powitał  Prorektor ds. rozwoju i spraw studenckich dr Marcin Lis.

W roku akademickim 2015/2016 na wniosek promotorów i recenzentów Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wyróżniła autorów 11 prac dyplomowych.  Wyróżnienia za najwyższą średnią ocen uzyskaną w toku studiów przyznano  3 absolwentkom.

Pani lic. Lucyna Nowak została wyróżniona za pracę pt. „Strategia marketingowa na rynku B2B- projekt rozwiązań modelowych na przykładzie Teksid Iron Poland sp zoo”  napisaną pod kierunkiem dr inż. Łukasza Wróblewskiego oraz wyróżniona za uzyskaną najwyższą średnią 4.91.

Pani mgr Marta Borowiecka-Wantulok została wyróżniona za pracę pt „Analiza i ocena wad i błędów addytywnego wytwarzania w technologii FDM druku przestrzennego- projekt wdrożenia metod projektowania jakości oraz propozycja zastosowania” napisaną pod kierunkiem dr inż. Jadwigi Malkiewicz oraz za uzyskaną średnią 4.89.

Wyróżnienie za najwyższą średnią ocen otrzymała również Pani lic. Joanna Litwin, która uzyskała średnią ocen 4,9

Wyróżnienia za prace napisane pod kierunkiem promotora dr Ignacego Józkowicza otrzymali:

Pani  mgr Natalia Glos za pracę pt. „Ocena stanu wynagrodzeń i innych dodatków pozapłacowych na podstawie analizy porównawczej różnych instytucji finansowych”;
Pani  mgr Joanna Łośko za pracę pt. „Analiza i ocena wpływu nowych przepisów o niemieckiej płacy minimalnej na zarządzanie systemem wynagrodzeń w polskich przedsiębiorstwach transportowych na przykładzie firmy transportowej  Camilo Express”;
Pani  mgr Gabriela Stoszko za pracę pt. „Analiza i ocena systemów wynagradzania oraz zatrudnienia w przedszkolach publicznych na przykładzie wybranego przedszkola publicznego w Cieszynie”

Wyróżnienia za prace napisane pod kierunkiem promotora dr inż. Jadwigi Malkiewicz otrzymali:

Pani  mgr Anna Kawecka  za pracę pt. „Analiza i ocena doskonalenia jakości wyrobu z wykorzystaniem metod i narządzi zarządzania jakością w zakładzie produkującym komponenty dla branży motoryzacyjnej.”;
Pan  mgr Bogdan Kurtyka za pracę pt. „Projektowanie i wdrożenie narzędzia doskonalącego proces zakupów jako wstęp do wdrożenia systemowego zarządzania jakością w firmie produkcyjno – usługowo – handlowej branży motoryzacyjnej.”;
Pani  mgr Agnieszka Lukoszek za pracę pt. „Analiza oraz ocena ryzyka i szans zastosowania elementów systemu zarządzania jakością w procesie doskonalenia skuteczności obsługi klienta na przykładzie zakładu usług komunalnych”;

Wyróżnienie za pracę napisaną pod kierunkiem dr inż. Łukasza Wróblewskiego otrzymała:
Pani  lic. Dorota Zdybowicz  za pracę pt. „Projekt optymalizacji niefinansowych działań motywacyjnych na przykładzie firmy MDM NT sp. z o.o.”;

Wyróżnienie za pracę napisaną pod kierunkiem dr inż. Marii Gabrysovej otrzymał:

Pan  lic. Benedykt Langner  za pracę pt. „Projekt dostosowania procesów i procedur kontroli jakości urządzeń budowy przeciwwybuchowej do dyrektywy ATEX 2014/34/UE”;

Wyróżnienie za pracę napisaną pod kierunkiem dr Joanny Kurowskiej-Pysz otrzymał:

Pan  lic. Rafał  Hetnał  za pracę pt. „Projekt procesu identyfikacji pracowników wiedzy na przykładzie przedsiębiorstwa „Famed Żywiec" sp. z o.o.”

Dyplomy odebrali również:

Pani lic. Natalia Bobek, Pani lic. Dorota Branny, Pani lic. Aldona Czyż, Pani lic. Karolina Krwaczyk, Pani lic. Paulina Krawczyk, Pani lic. Renata Kukulska, Pani lic. Joanna Miedziak-Szalbot, Pan lic. Marek Kornecki, Pan mgr Marek Benesz, Pani mgr Justyna Koza, Pani mgr Aneta Musiał, Pani mgr Gabriela Nycz, Pani mgr Joanna Paździor, Pani mgr Kinga Szafarczyk, Pani mgr Renata Szturc, Pan inż. Kamil Gołofit, Pani inż. Beata Hanzel, Pan inż. Bartłomiej Kurzyca, Pani inż. Marta Wenglorz, Pani lic. Joanna Chrapek, Pani lic. Gabriela Sekuła, Pani mgr Agnieszka Bardeli, Pan mgr Robert Nogaj, Pani mgr Katarzyna Włodarska, Pani lic. Sylwia Frysz, Pani lic. Agnieszka Kurzok.