Gala studiów MBA w Cieszynie

22 kwietnia 2022 roku w murach Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów Master of Business Administration (partner kierunku: Ey Academy Of Business). Uroczystość była również okazją do wręczenia wyróżnień.

Absolwenci otrzymali dyplomy z rąk prodziekanów cieszyńskiego wydziału Akademii WSB: Reginy Bogaczyk oraz dr inż. Adama Żabki, który wygłosił dla absolwentów ostatni wykład zatytułowany „Ekonomia czasu konfliktu”

Wyróżnienia specjalne

Gala wręczenia dyplomów była okazją, aby wręczyć absolwentom wyróżnienia. Nagrodę specjalną w kategorii „DUSZA TOWARZYSTWA” za wysokie kompetencje interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji otrzymał Pan Krzysztof Zagóra, który mimo, że nie mógł być obecny na gali przesłał kolegom i koleżankom film z pozdrowieniami i życzeniami kolejnych sukcesów. Zostało nagrodzone również wyjątkowe zaangażowanie i determinacja w pozyskiwaniu informacji dla grupy oraz dbałość o dobrą atmosferę. Nagrodę specjalną w kategorii „POMOCNA DŁOŃ”.  otrzymała Pani Sonia Fojcik-Hałacz

Master of Business Administration w Cieszynie

Program studiów Master of Business Administration powstał we współpracy z EY Academy of Business (dawniej Ernst & Young), firmą, która jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne.

Studia Master of Business Administration realizowane przez Akademię WSB w Cieszynie kształcą kompetentnych i odpowiedzialnych ekspertów, którzy potrafią stosować twórcze, skuteczne i trwałe rozwiązania przyszłych problemów i podejmować wyzwania poprzez aktywne stosowanie najnowszych metod z zakresu zarządzania. Studia rozwijają i pogłębiają umiejętności menedżerskie (np. zarządzanie projektami, finansami, innowacjami), pozwalające na zarządzanie złożonymi sytuacjami w firmie, gwarantujące odniesienie sukcesu w ciągle zmieniającym się biznesie.

Program studiów MBA jest dostosowany do potrzeb świata biznesu i przyszłych jego wyzwań. Składa się z siedmiu modułów, tj.: analiza i zarządzanie strategiczne, finanse i rachunkowość, prawo cywilne i handlowe, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie projektami i procesami biznesowymi, marketing i zarządzanie sprzedażą. Ostatni moduł stanowią wdrożeniowe projekty menedżerskie z zakresu: HR, finansów, zarządzania projektami, marketingu i zarządzania sprzedażą. Program obejmuje realizację projektów, spotkań panelowych, wizyt studyjnych, szkoleń e-learningowych oraz pracy samokształceniowej.

Więcej o studiach MBA  realizowanych w partnerstwie z EY w Cieszynie