06.07.2017

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych

28 czerwca 2017 w auli Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów ukończenia studiów podyplomowych absolwentom Wydziałów Zamiejscowych w Cieszynie i Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Podczas uroczystości świadectwa odebrali absolwenci kierunków: Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe - diagnoza i terapia - studia kwalifikacyjne, Logopedia oraz Menedżerskie studia podyplomowe - poziom MBA, Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne i Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci a także Administracja publiczna i Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (Oligofrenopedagogika) w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu.

Wyróżnienia

Uroczystość była okazją do wręczenia wyróżnień dla najlepszych słuchaczy studiów podyplomowych. W roku akademickim 2016/2017 na wniosek wykładowców Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wyróżniła 3 absolwentów studiów podyplomowych.

Wyróżnienia otrzymały:
Magdalena Konieczny – absolwentka kierunku Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe - diagnoza i terapia - studia kwalifikacyjne
Marcela Tessar – absolwentka kierunku Logopedia
Joanna Litwin-Widera – absolwentka kierunku Menedżerskie studia podyplomowe - poziom MBA

Wyróżnione absolwentki otrzymały bon edukacyjny o wartości 1000 zł ufundowany przez Władze Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz pamiątkowe pióro i słodycze ufundowane przez firmę Schogetten.

Udziałem w uroczystości zaszczycili nas:

Mirosława Nykiel, Poseł na Sejm RP
Ludwik Kuboszek, Przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego
Gabriela Staszkiewicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna
Stanisław Kawecki, Sekretarz Miasta Cieszyna
Jacek Bąk, Komendant Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie
Henryk Franek , Przewodniczący Rady Gminy Zebrzydowice
Jerzy Pilch, Wójt Gminy Brenna
Jadwiga Miękina-Pindur, Dyrektor Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie
Iwona Bebek, Dyrektor Zespołu Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie
Monika Kłeczek, Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Osobom Dorosłym z Zaburzeniami Aspergera oraz Zaburzeniami Pokrewnymi AS
Izabela Kula, Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Cieszynie