07.07.2015

Gala wręczenie świadectw absolwentom studiów podyplomowych

89 słuchaczy i 6 kierunków studiów podyplomowych. Już w najbliższy piątek 10 lipca o godzina 17:00 kolejna grupa osób dołączy do grona absolwentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Podczas uroczystej gali odbiorą świadectwa ukończenia studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

Podczas uroczystej gali dyplomy odbiorą absolwenci 6 kierunków studiów podyplomowych: Doradztwo podatkowe, Zarządzanie BHP, Rachunkowość i finanse oraz kierunków oświatowych: Logopedii, Autyzm, Zespół Aspergera i inne całościowe zaburzenia rozwojowe, a także Menedżerskich studiów podyplomowych Executive MBA.

Absolwentów oraz ich rodziny serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności mailem: kfojcik@wsb.edu.pl