13.07.2015

Gratulujemy absolwentom Studiów podyplomowych!

W piątek 10 lipca kolejna liczna grupa osób dołaczyła do grona absolwentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Podczas uroczystej gali odebrali dyplomy ukończenia studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie. Serdecznie gratulujemy.

Podczas uroczystej gali dyplomy odebrali absolwenci 6 kierunków studiów podyplomowych: Doradztwo podatkowe, Zarządzanie BHP, Rachunkowość i finanse, Menedżerskich studiów podyplomowych oraz kierunków oświatowych: Logopedii, Autyzm, Zespół Aspergera i inne całościowe zaburzenia rozwojowe.

Wśród zaproszonych gości byli:

• Sekretarz miasta Cieszyna Pan Stanisław Kawecki
  • Dyrektor personalny Teksid Iron Poland Sp. z o.o. Wojciech Rojek
  • Pani Renata Szturc i Pan Andrzej Chwolek z Fabryki Automatyki Fach S.A.)

Zgodnie z Regulaminem studiów podyplomowych przyznano wyróżnienia autorom najlepszych prac końcowych na poszczególnych kierunkach studiów podyplomowych.

Wyróżnienia wręczyli Sekretarz Miasta Cieszyna Pana Stanisław Kawecki oraz Prorektor WSB dr Marcin Lis.

Osoby wyróżnione to:

- Pani Agnieszka Kotlińska-Wiza – absolwentka Menedżerskich studiów podyplomowych Executive MBA

Praca końcowa: Optymalizacja procesu zatwierdzania decyzji leasingowych jako przykład innowacji procesowej w X Leasing S.A.

- Pani Katarzyna Pietraszek-Dawid – absolwentka Menedżerskich studiów podyplomowych Executive MBA

Praca końcowa: Marketing w instytucjach kultury na przykładzie Strzeleckiego Ośrodka Kultury

Nagrody rzeczowe dla wyróżnionych absolwentek ufundowała Fabryka Automatyki Fach S.A.

- Pani Izabela Wojewodzic – absolwentka kierunku Logopedia

Praca końcowa Dyslalia wieloraka u dziecka w wieku przedszkolnym-studium przypadku

Nagrodą dodatkową będzie opublikowanie pracy końcowej w publikacji książkowej pt.: „Mowa i rozwój a zaburzenia – teoria i praktyka logopedyczna” – praca zbiorowa pod redakcją dra Michała Bitnioka.

- Pani Agata Dobrzańska – absolwentka kierunku Doradztwo podatkowe

Praca końcowa Podatek u źródła od należności wypłacanych zagranicznym osobom prawnym

Absolwentka otrzymała specjalne wyróżnienie dla najlepszej absolwentki tego kierunku w postaci nagrody rzeczowej ufundowanej przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz zaproszenie na ogólnopolską konferencję doradców podatkowych.

- Pani Monika Kubiczek – absolwentka kierunku Doradztwo podatkowe

Praca końcowa: Doradca podatkowy

Absolwentka otrzymała wWyróżnienie za podjęcie w pracy końcowej tematyki doradcy podatkowego i w nagrode odebrała zaproszenie na ogólnopolską konferencję doradców podatkowych.

FOTOREPORTAŻ NA OX.PL>>