06.09.2013

Inauguracja Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci

Matematyka, geografia i fizyka, czyli spotkania i wykłady prowadzone przez najlepszych wykładowców z całej Polski. A to wszystko dla młodych pasjonatów nauki. Już 12 października rusza Cieszyński Uniwersytet Dzieci. Trwają zapisy.

To już trzecia edycja zajęć przygotowanych z myślą o dzieciach w wieku 6-12 lat. Na wszystkie pytania zaczynające się od słów: a dlaczego - odpowiedzą doświadczeni dydaktycy i wykładowcy.

Cieszyński Uniwersytet Dzieci rozwija pasje, rozbudza zainteresowania i wspiera rozwój dzieci. Uczestnicy CUD-u będą mieli okazję poczuć się jak prawdziwi studenci. Dostaną indeksy, a na zakończenie roku akademickiego dyplomy.

W tym roku oferta wykładów wzbogacona zostanie także o warsztaty, które będą się odbywać w niewielkich grupach.

Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Zapisy trwają.