17.10.2011

Inauguracja Roku Akademickiego 2011/2012 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Inauguracja Roku Akademickiego8 października 2011 r. w sali Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbyła sie uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2011/2012 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Gali przewodniczyła JM Rektor prof. nadzw. Zdzisława Dacko-Pikiewicz oraz dr Joanna Stuglik - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Podczas uroczystości z rąk Pani Dziekan indeksy odebrało ośmioro studentów pierwszego roku. Uroczystość była również okazją do wręczenia pierwszych dyplomów ukończenia studiów wyższych w cieszyńskim Wydziale Zamiejscowym WSB.

Podczas inauguracji Roku Akademickiego wręczono nagrody "Lidera Roku 2011". Z rąk JM Rektor statuetki odebrali - Iwona Przybyła i Paweł Szyja. Należy dodać, że Iwona Przybyła jest pierwszą laureatką tej prestiżowej nagrody studiującą w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

Wykład inauguracyjny zatytułowany „Wsparcie dla przedsiębiorczości młodych jako priorytet Unii Europejskiej w walce z kryzysem" wygłosi Małgorzata Handzlik wygłosiła Pani poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzata Handzlik.

Uroczystość uświetniła swoim występem orkiestra dęta KWK Murcki w Katowicach pod batutą Szczepana Kurzei