Jedziemy na targi do Hanoweru. Wyjazd dla studentów informatyki

Jeśli  interesują Cię rozwiązania do zarządzania wydajnością, bezpieczeństwo danych czy transformacja IT aż po rozwiązania chmurowe, analizę danych i uczenie maszynowe lub może inne tematy skoncentrowane na przemyśle zapisz się i odwiedź z Akademią WSB jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń branży przemysłowej, skoncentrowane na cyfryzacji i zrównoważonym rozwoju - Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hanower Messe, które odbędą się w dniach od 30.05.2022 do 2.06.2022 r. w Hanowerze w Niemczech.

Wydarzenie Hanower Messe oferuje szeroki wachlarz tematów branżowych, które pomogą napędzać cyfrową transformację Twojej przyszłej firmy, m.in.:

• Logistyka 4.0 kluczem do przyszłości. Trendy w cyfrowo zautomatyzowanych łańcuchach dostaw;
  • Uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja w Industry 4.0;
  • Bezpieczeństwo IT;
  • Automatyzacja Produkcji i Procesów oraz Systemy Automatyzacji,
  • Zintegrowane Procesy Przemysłowe oraz Systemy Informatyczne i Telekomunikacyjne,
  • Dostawy Materiałów do Produkcji oraz Komponentów i Systemów dla Przemysłów Pojazdów Mechanicznych, Maszynowego i Urządzeń Przemysłowych,
  • Prace Badawczo-Rozwojowe i Transfer Technologii
    i wiele innych... Pod hasłem przewodnim "Transformacja przemysłowa" liderzy myśli branżowej zaprezentują swoje technologie i pomysły na fabryki, systemy energetyczne i łańcuchy dostaw przyszłości. Link do wydarzenia: HANOWER MESSE (hannovermesse.de)

Biuro projektu „EduLider - rozwój Akademii WSB dla regionu” serdecznie zaprasza zainteresowanych/e Studentów/ki do wzięcia udziału w prestiżowych targach Hanower Messe - zaliczanych w branży do jednych z najważniejszych światowych imprez z zakresu technologii dla przemysłu. Uczestnictwo obejmuje udział w wydarzeniu zgodnie z harmonogramem organizatora targów w dniach 30.05 oraz 31.05.2022r. (2 dni wystawowe).

Wyjazd na Targi organizowany jest dla Studentów/ek ST i NST, I i II stopnia kierunku Logistyka oraz kierunku Informatyka (tylko 4 ostatnie semestry studiów). Opiekunem merytorycznym wyjazdu będzie dr Jacek Karcz - Ekspert ds. Transportu i Logistyki, Akademia WSB.

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania wyjazdem rekrutacja będzie dwuetapowa - Regulamin dla projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu” w załączeniu.

Rejestracja

Biuro Projektu bardzo prosi o przemyślane decyzje i deklaracje uczestnictwa deklaracja uczestnictwa na które czekamy do dnia 15 kwietnia 2022 r.

Wyjazd na Targi Hanower Messe organizowany jest w ramach realizacji projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”, który jest współfinansowany z ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych i realizowany przez Akademię WSB na podstawie Umowy o dofinansowanie POWR.03.05.00-00-ZR21/18.

Kilka informacji organizacyjnych - Biuro Projektu zapewnia:

• przejazd autokarem – tam i z powrotem oraz transport na miejscu tj.: pomiędzy miejscem zakwaterowania a miejscem targów. Planowana data wyjazdu 29.05.2022 r., data powrotu: 31.05.2022 r. po zakończeniu dnia wystawowego;
  • zakwaterowanie (2 noclegi);
  • wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) w trakcie pobytu w Hanower;
  • wyżywienie w trakcie podróży (tam i z powrotem);
  • wcześniejszą rejestrację i zapewnienie udziału w wydarzeniu Hanover Messe zgodnie z harmonogramem organizatora targów w dniach 30.05 oraz 31.05.2022 (2 dni wystawowe). Bilet obejmować będzie wstęp na teren wystawowy w ww. dniach oraz korzystanie z cyfrowych usług dla zwiedzających na stronie internetowej HANOWER MESSE (hannovermesse.de);
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - na czas podróży tam i z powrotem, pobytu, spotkań.

Kontakt:

Biuro Projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB”
Akademia WSB
ul. Cieplaka 1 c, 41-300 Dąbrowa Górnicza