07.05.2013

Język czeski dla średniozaawansowanych startuje

W Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie startuje kurs języka czeskiego dla średniozaawansowanych. 40 godzin zajęć adresowanych jest do osób, które znają już podstawy języka czeskiego, a chciałyby jeszcze poprawić lub rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie.

Poprzez dialogi i dyskusje uczestnicy kursu będą wyrażać swe sądy i opinie w języku czeskim, co jednocześnie pogłębi i poszerzy ich zasób słownictwa oraz gramatyki. Koszt całego kursu wynosi 250 zł. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu we wtorki o 18.40. Zakończą się egzaminem wg CEF - Common European Framework of Reference for Langugages.

Informacje o kursach można uzyskać w dziekanacie oraz pod numerem telefonu: (33) 852 30 94

Opłatę za kurs należy uiścić na konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej:  ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554 z dopiskiem "KURS JĘZYKA CZESKIEGO", a potwierdzenie jej dokonania prosimy przesłać na adres: wbizub@wsb.edu.pl lub dostarczyć do dziekanatu Zamiejscowego Wydziału WSB W Cieszynie