30.06.2013

Już dziś zapisz dziecko do Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci

Trwają zapisy do Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci 2013/2014. Trzecia edycja CUD-u wystartuje we wrześniu. Jest to cykl wykładów, warsztatów i spotkań, którego adresatami są dzieci między 6 a 12 rokiem życia oraz ich rodzice.

W ubiegłorocznej edycji CUD-u wzięło udział niemal 130 dzieciaków. Wszystkie spotykały się raz w miesiącu, w sobotę, na wykładach z różnych dziedzin nauki. Dowiedziały się m.in. czy możliwe są podróże w czasoprzestrzeni, jak wygląda barwny świat motyli oraz poznały wysysające właściwości powietrza.

Od września zajęć będzie jeszcze więcej. Podczas sobotnich wykładów dla dzieci, rodzice będą mogli wziąć udział w wykładach adresowanych specjalnie dla nich z zakresu psychologii i pedagogiki. Poza tym będą odbywały się warsztaty fakultatywne dla małych grup. Ruszy również Akademia Małego Wykładowcy WSB, podczas której chętne dzieci będą mogły poprowadzić prawdziwy wykład na wybrany przez siebie temat. Najlepsi zostaną zaproszeni na Konferencję Dzieci i Młodzieży, podczas której ramię w ramię zmierzą się z dorosłymi naukowcami.

Chcąc zapisać dziecko na zajęcia wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy KLIKNIJ TUTAJ oraz wpłacić roczną opłatę w wysokości 100 zł. Rodzeństwo otrzymuje bonifikatę w wysokości 50 zł.

Zapraszamy na www.wsb.edu.pl/cud

Przygotowała: Hanna Blokesz-Bacza