25.04.2014

Kongres przedsiębiorczości młodzieży

Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” we współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej Wydział Zamiejscowy w Cieszynie, Zamkiem Cieszyn oraz z Bankiem PKO BP, zaprasza do udziału w nowej formie edukacji, tym razem z zakresu ekonomii i bankowości. To nowa forma edukacji – praca własna na bazie uzyskanych podczas spotkań informacji.

W maju 2014 r. organizowany jest konkurs pod nazwą „Kongres Przedsiębiorczości Młodzieży”. Kongres jest formą współzawodnictwa 3-osobowych drużyn w tematach ekonomicznych, bankowych a przede wszystkim związanych z przedsiębiorczością.

Drużyny powinny stanowić uczniowie gimnazjów i szkół średnich.

Odbędą się trzy spotkania tematyczne:

• COK „Dom Narodowy”, Cieszyn Rynek 12 – dnia 05.05.2014 r. – godz. 11.00
  • Zamek Cieszyn, Cieszyn – dnia 13.05.2014 r. – godz. 11.00
  • Wyższa Szkoła Biznesu, Cieszyn, ul. Frysztacka – dnia 20.05.2014 r. – godz. 11.00

Po każdym ze spotkań drużynom zostaną przedstawione pytania na które odpowiedź będzie musiała wpłynąć do COK do 30 maja 2014 r.

Jury składające się z wykładowców oceni przedstawione odpowiedzi przez poszczególne zespoły, a najlepsze 3 drużyny zdobędą nagrody rzeczowe.

Szczegółowy Regulamin dostępny jest na stronie internetowej COK – www.domnarodowy.pl w zakładce konkursy.

Zgłoszenia drużyn należy dokonać na załączonym formularzu w terminie do dnia 30.04.2014 r.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Święta Trzech Braci.

Zapraszamy do udziału!

Szczegółwe informacje i zgłoszenia >>>