06.12.2013

Konkurs dla studentów Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci

Zapraszamy studentów Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci do udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy narysować, namalować lub wykonać w dowolnej technice kartkę świąteczną i przynieść ją na najbliższy wykład CUDu - 7 grudnia 2013 r.

Prosimy każdą kartkę umieścić w kopercie. Na kopercie powinny się znaleźć następujące informacje:

imię i nazwisko dziecka, imię i nazwisko rodzica, kontakt tel.

Jury w składzie: Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski, Prodziekan dr Joanna Łodziana-Grabowska oraz Karolina Nagodzińska – Koordynator CUDu wybierze  kilkanaście prac, a ich autorów nagrodzi książkami.

Wyniki konkursu opublikujemy 13 grudnia na stronie internetowej www.wsb.edu.pl/cud

Prace laureatów zaprezentujemy w siedzibie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Nagrody książkowe funduje: Wydawnictwo Debit