18.06.2024

Kubala. Producent Narzędzi Budowlanych partnerem Akademii WSB

Kubala. Producent Narzędzi Budowlanych – lider swojej branży i jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw produkcyjnych na południu Polski – nowym partnerem Akademii WSB. Umowę o współpracy podpisały dr Edyta Nowak-Żółty - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie i Sylwia Kubala-Śliwka  - Wieceprezes Zarządu Kubala Sp z o.o.

Kubala - nowy partner Akademii WSB

Kubala to firma rodzinna, która od lat specjalizuje się w produkcji ręcznych narzędzi budowlanych, cechujących się wysoką jakością, trwałością oraz komfortem użytkowania. Produkty firmy Kubala są cenione przez wykonawców za ich ergonomię i bezpieczeństwo.

Skorzystają studenci

W ramach współpracy, studenci Akademii WSB zyskają wyjątkową możliwość odbywania praktyk zawodowych w firmie Kubala, co pozwoli im na zdobycie cennego doświadczenia w rzeczywistym środowisku produkcyjnym. Ponadto, planowane są wizyty studyjne, które umożliwią studentom bezpośrednie zapoznanie się z nowoczesnymi procesami produkcyjnymi oraz technologiami stosowanymi przez Kubala.

Dziekan o współpracy

„Wierzymy, że nasi studenci skorzystają na tej współpracy, zdobywając nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności, które będą miały ogromne znaczenie w ich przyszłej karierze zawodowej” – powiedziała dr Edyta Nowak-Żółty Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Obopólne korzyści

Na współpracy skorzysta również firma Kubala, której pracownicy będą mogli podjąć studia wyższe, podyplomowe lub MBA na preferencyjnych warunkach oraz uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach szkoleniowych organizowanych przez nasza uczelnię.

Akademia WSB może pochwalić się wieloma prestiżowymi akredytacjami oraz jest pierwszą i jedyną uczelnią w Polsce, która otrzymała Certyfikat Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku zarządzanie.

Umowę zawarto 18 czerwca 2024 r