26.11.2019

Kurs doradcy DGSA/ADR przewóz towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym w Cieszynie

Akademia WSB zaprasza studentów kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na certyfikowany kurs doradcy DGSA/ADR przewóz towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym.

Rejestracja

Kurs na doradcę ADR DGSA daje możliwość zatrudnienia w firmach zajmujących się przewozem towarów niebezpiecznych na stanowisku osoby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo transportu.

Jest to kurs przygotowujący uczestników do państwowego egzaminu kończącego się uzyskaniem świadectwa przeszkolenia doradcy ADR do spraw bezpieczeństwa w zakresie przewozu drogowego.

Moduł podstawowy:

Szkolenie obejmuje moduł podstawowy podczas którego studenci zdobywają podstawową wiedzę o przewozie towarów niebezpiecznych wszystkich klas, przepisów prawnych, zasad pakowania, załadunku i rozładunku, zasad znakowania, czy też dokumentacji.

Moduł specjalistyczny:

Moduł specjalistyczny zapewnia uzyskanie umiejętności w zakresie przewozu drogowym substancji i materiałów niebezpiecznych.
Uczestnicy szkolenia otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Okres realizacji: 8-13.12.2019 r.

Rejestracja

Miejsce realizacji: Akademia WSB, Wydział Zamiejscowy w Cieszynie