18.08.2016

Kurs języka hiszpańskiego

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na kurs języka hiszpańskiego!

Czy wiesz, że język hiszpański:

• należy do rodziny romańskiej języków indoeuropejskich?
  • jest trzecim najczęściej używanym językiem na kuli ziemskiej?
  • to jeden z oficjalnych języków takich organizacji, jak m.in.: ONZ, Unia Afrykańska czy Unia Europejska?
  • ogólna liczba ludzi na świecie mówiących tym językiem szacowana jest na ponad pół miliarda?

Zapraszamy na kurs języka hiszpańskiego dla początkujących!
gdzie: WSB ul. Frysztacka 44
kiedy: 1 raz w tygodniu
koszt: 15 zł/h

Prowadząca: mgr inż. Teresa Abreu Orta (Mundo Latino Centrum Edukacyjne) nauczyciel języka hiszpańskiego, rosyjskiego, matematyki i fizyki. Pilot wycieczek, tłumacz techniczny języka rosyjskiego. Długoletnia mieszkanka Hawany, miłośniczka, znawczyni kultury i historii Kuby. Inicjatorka założenia Stowarzyszenia Polaków na Kubie im. Karola Roloff-Miałowskiego oraz jego pierwsza prezeska. Propagatorka kultury kubańskiej w Polsce.

Zapisz się już dziś! Pierwsze zajęcia już w październiku 2016!

Dodatkowe informacje: Dział Promocji i Rekrutacji tel. 33/8523094 kom. 885588100 mail: cieszyn@wsb.edu.pl.

¡Hasta luego!