28.09.2016

Nauka i Biznes- nowy numer

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru "Nauka i Biznes".

-"Oddaję w Państwa ręce kolejny numer „Nauki i Biznes” – wydawnictwa, które przez lata stało się odzwierciedleniem naszej misji i wartości, a jednocześnie podsumowaniem efektów aktywności i projektów realizowanych wspólnie z Partnerami i Przyjaciółmi."- pisze na wstępie JM Rektor prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz

"Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to nie tylko wiodącą jednostka akademicka, ale również społecznie odpowiedzialny popularyzator wiedzy, organizator licznych wydarzeń społeczno-kulturalnych, takich jak Festiwal Nauki, Ogólnopolski Turniej Klas o Profilu Mundurowym i Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej czy Turniej Debat Oksfordzkich. Z inicjatyw tych tylko w ostatnim roku skorzystało ponad 20 000 tysięcy mieszkańców naszego kraju. Jesteśmy Uczelnią wyprzedzającą zmiany w otoczeniu, stale poszukującą nowych rozwiązań. Właśnie ta pasja, entuzjazm i doświadczenie pozwalają nam dostrzegać okazje i różne perspektywy. Konsekwentnie realizować strategię działań, ale jednocześnie elastycznie reagować na pojawiące się szanse."

Nowy numer "Nauka i Biznes" do pobrania ze strony: http://www.wsb.edu.pl/nauka-i-biznes,m,wyd,2082,2083