05.03.2013

Nowe kursy języka czeskiego już od marca

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kursy języka czeskiego o różnym stopniu zaawansowania

• Kurs podstawowy języka czeskiego /40 godzin/ Opłata (całość): 150 zł studenci i absolwenci WSB, 180 zł osoby z zewnątrz

• Język czeski dla średniozaawansowanych /40 godzin/ Opłata (całość): 150 zł studenci i absolwenci WSB, 180 zł osoby z zewnątrz

• Język czeski dla zaawansowanych /40 godzin/ Opłata (całość): 150 zł studenci i absolwenci WSB, 180 zł osoby z zewnątrz.

Zajęcia w ramach kursu dostarczą podstawowych umiejętności związanych z posługiwaniem się językiem czeskim, dlatego kurs jest adresowany dla osób, które chcą dopiero zacząć posługiwać się tym językiem. Słuchacze, dzięki ćwiczeniom w zakresie rozumienia prostych tekstów oraz rozwijaniu umiejętności mówienia i pisania, będą potrafili w prosty sposób wyrazić swe potrzeby oraz reagować na typowe sytuacje życia codziennego.

Język czeski dla średniozaawansowanych /40 godzin/ Opłata (całość): 150 zł studenci i absolwenci WSB, 180 zł osoby z zewnątrz

Kurs jest adresowany dla wszystkich osób, które znają już podstawy języka czeskiego, a chciałyby jeszcze poprawić lub rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie. Poprzez dialogi i dyskusje uczestnicy kursu będą wyrażać swe sądy i opinie w języku czeskim, co jednocześnie pogłębi i poszerzy ich zasób słownictwa oraz gramatyki.

Kurs adresowany dla osób, które aktualnie uczęszczają na zajęcia na poziomie zaawansowanym.

Informacje o kursach można uzyskać w dziekanacie oraz pod numerem telefonu: (33) 852 30 94

Opłatę za kurs należy uiścić na konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej:  ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554 z dopiskiem "KURS JĘZYKA CZESKIEGO", a potwierdzenie jej dokonania prosimy przesłać na adres: wbizub@wsb.edu.pl lub dostarczyć do dziekanatu Zamiejscowego Wydziału WSB W Cieszynie