27.04.2016

O przedsiębiorczości w Bielskiej Szkole Rzemiosł

17 marca 2016 r. w Bielskiej Szkole Rzemiosł w Bielsku-Białej odbyła się tzw. "Lekcja na zamówienie". Uczniowie mieli okazję wysłuchać wykładu "Przedsiębiorczość - mój pomysł na biznes", zaś prelegentem był mgr Adam Suliga z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy szkoły ponadgimnazjalne z powiatów: cieszyńskiego, bielskiego, jastrzębskiego i wodzisławskiego, a także z terenu Zaolzia, zainteresowane przeprowadzeniem w ich placówkach bezpłatnych wykładów dla uczniów, do kontaktu z Biurem Promocji i Rekrutacji Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie.

Proponujemy szeroki zakres tematyczny wykładów, dzięki którym uczniowie zdobędą rzetelną i praktyczną wiedzę. Wykładowcami są specjaliści z Wyższej Szkoły Biznesu, a zajęcia dostosowane są do potrzeb danej szkoły i profilu kształcenia.

Kontakt:

tel.: 33 852 30 94, e-mail: mwieczorek@wsb.edu.pl.