31.03.2014

Oddaj krew 1 kwietnia na cieszyńskim rynku

Zapraszamy do udziału w XIV akcji krwiodawstwa, która odbędzie się 1 kwietnia 2014 r. (wtorek) od 9:00 do 15:30 na Rynku w Cieszynie.

Program tegorocznej akcji obejmuje również pokaz ratownictwa drogowego i pierwszej pomocy przedmedycznej, testowanie alkogogli i symulatora zderzeń, badania profilaktyczne, występy Szkoły Tańca i Ruchu „Impulso" oraz kapel góralskich. Dla wszystkich krwiodawców sponsorzy i darczyńcy przekazali wiele atrakcyjnych upominków.

Zapraszamy również do Domu Narodowego w Cieszynie, gdzie do 4 kwietnia można oglądać wystawę fotografii pt. "Portrety Biorców", czyli zdjęć osób, którym przetoczona krew uratowała zdrowie, a niejednokrotnie życie.

Współorganizator akcji - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza wszystkich studentów do uczestnictwa w tej idei. Jesteśmy przekonani, iż działania podjęte w słusznej sprawie warto propagować.