05.04.2016

Oddaj krew na cieszyńskim Rynku

Serdecznie zapraszamy na XVI akcję krwiodawstwa, która odbędzie się 5 kwietnia 2016 r. (wtorek) od 9.00 do 15.30 na rynku w Cieszynie. Będzie można także zarejestrować się do banku niespokrewnionych dawców szpiku.

Program tegorocznej akcji obejmuje pokaz ratownictwa drogowego i pierwszej pomocy przedmedycznej oraz badania profilaktyczne. Dla wszystkich krwiodawców sponsorzy i darczyńcy przekazali wiele atrakcyjnych upominków. Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, jako współorganizator akcji, zaprasza wszystkich Studentów do uczestnictwa w tej idei. Jesteśmy przekonani, iż działania podjęte w słusznej sprawie warto propagować!

Serdecznie zapraszamy także w dniach 30 marca - 8 kwietnia do Domu Narodowego w Cieszynie na wystawę fotografii "Pamiętamy", obejmującą zdjęcia dawców i biorców.