A-
Zmniejsz czcionkę
A+
Zwiększ czcionkę
Powiększ kursor
Pomniejsz kursor
Tłumacz migowy
Zmień kontrast
Przywróć ustawienia

Data

14.03.2012

Oferta pracy : Specjalista ds. relacji z Klientem na rynek czeski

Grupa ProfAs sp. z o.o. jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources.

Obecnie firma poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. relacji z Klientem na rynek czeski

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- opieka nad firmami zarejestrowanymi w programie partnerskim Klienta z rynku czeskiego i polskiego,
- budowanie relacji z dotychczasowymi Klientami,
- nawiązywanie relacji z nowymi Klientami,

Wymagania:

- biegła znajomość języka czeskiego,
- komunikatywna znajomość języka polskiego,
- wykształcenie min. średnie,
- komunikatywność,
- dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
- dodatkowym atutem będzie znajomość branży IT.

Klient oferuje:

- stabilne zatrudnienie,
- ciekawą pracę w międzynarodowym, profesjonalnym środowisku,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pakiet socjalny,
- system szkoleń,

Dokumenty aplikacyjne proszę wysyłać na adres: m.siciarz@profas.com.pl