11.03.2014

Pierwsi absolwenci Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie zostali magistrami

11 marca 2014 r. przejdzie do historii Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie. Właśnie dziś pierwsza grupa studentów obroniła prace magisterskie. Osiem osób może już z dumą mówić o sobie: magister. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Obrony prac magisterskich rozpoczęły się tuż przed godziną 14. Choć nasi studenci byli świetnie przygotowani - nie kryli zdenerwowania. Każda z ośmiu osób próbowała sobie poradzić ze stresem na swój sposób. Były więc ostatnie próby przypomnienia sobie najważniejszych informacji i przeglądanie prac magisterskich. Nie zabrakło też symboli przynoszących szczęście.

Świeżo upieczonym magistrom gratulacje złożył Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski. Dziekan podkreślał jednak także konieczność doskonalenia się i  ciągłego zdobywania wiedzy, tak by sprostać oczekiwaniom wspólczesnego rynku pracy.

Dr inż. Adam Tarniowy żegnając swoich dyplomanów mówił, by byli dobrymi ambasadorami Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Dziś do obrony prac magisterskich przystąpiło 8 osób - 3 z nich opuściły Wydział Zamiejscowy w Cieszynie z tytułami magister inżynier, a 5 osób z tytułami - magister. W sumie studia II stopnia ukończy 30 osób.