09.11.2015

Pierwsze zajęcia fotograficzne za nami!

W minioną sobotę, w ramach Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego, odbyły się w naszym Wydziale zajęcia fotograficzne dla dzieci. Było to pierwsze takie spotkanie i (sądząc po zainteresowaniu) - nie ostatnie!

Warsztaty prowadził Marcin Wieczorek, kierownik naszego Biura Promocji i Rekrutacji, a zarazem prezes Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego i wieloletni fotoreporter cieszyńskich mediów. Wzięło w nich udział 20 dzieci, a także kilkoro rodziców w charakterze opiekunów. Studenci wysłuchali najpierw krótkiego wstępu, a później wyruszyli na cieszyńskie Wzgórze Zamkowe szukać jesieni. Efekty swojej pracy zaprezentują na kolejnym spotkaniu, gdzie przyniesione fotografie zostaną szczegółowo omówione.