10.01.2016

Pierwszy biznes przed 30-tką? To jest możliwe!

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w otwartych warsztatach „Pierwszy biznes przed 30-tką - wiedza praktyczna". O swoich doświadczeniach w prowadzeniu i rozwoju biznesu opowiedzą doświadczeni przedsiębiorcy, prowadzący wieloletnią działalność na terenie Bielska Białej oraz Czech.

Warsztaty przeprowadzi Business Partners Club w ramach Akademii Przedsiębiorczości „Mój biznes - wiedza praktyczna". Głównymi prowadzącymi będą Petr Sznapka oraz Dawid Kozioł. Pierwszy z prelegentów urodził się w Czeskim Cieszynie, a studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz szkolił się jako ekspert w dziedzinie nieruchomości w VSB - Technical University of Ostrava. Działalność gospodarczą prowadzi od 1994 roku, głównie w Czechach, Polsce i na Słowacji. Z kolei Dawid Kozioł ma 23 lata i jest studentem, zaś własną działalność rozpoczął 2,5 roku temu. Od 2 lat jest właścicielem biura rachunkowego Tax Empire, osiągając coraz lepsze wyniki na różnych płaszczyznach biznesu. Ma szerokie kontakty i informacje dotyczące między innymi: dotacji, nieruchomości oraz prawa gospodarczego. Obecnie otwiera kolejne filie swojej firmy w Czechach i w Polsce.

Spotkanie odbędzie się 22 stycznia w budynku naszego Wydziału przy ul. Frysztackiej 44 o godz. 17.00. Do udziału zapraszamy studentów i słuchaczy Uczelni oraz mieszkańców powiatu cieszyńskiego.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zapisy za pomocą formularza kontaktowego, który można znaleźć POD TYM LINKIEM.