14.09.2015

Pierwszy Rajd WSB za nami!

12 września przed budynkiem naszego cieszyńskiego Wydziału zebrali się miłośnicy dwóch kółek. Tego dnia odbył się pierwszy Rajd Rowerowy „Z WSB na dwóch kółkach", zainicjowany przez dziekana Wydziału dra Andrzeja Bubnickiego i dra hab. Szymona Wąsowicza – wykładowcę naszej uczelni.

Pogoda dopisała, więc również humory były bardzo dobre. Rowerzyści wyruszyli trasą widokową z Cieszyna, a metą była polana pod Małą Czantorią w Ustroniu. Tam czekali na nich pracownicy sklepu Decathlon Bielsko-Biała, którzy przeprowadzili podstawowy serwis rowerowy i przygotowali upominki. Uczestnicy mogli też posilić się kiełbaskami ufundowanymi przez firmę Wieczorek Enterprise i spędzić miło czas na towarzyskich rozmowach. Następnie z powrotem wsiedli na rowery i wrócili do Cieszyna. Łącznie miłośnicy rowerowych wycieczek przejechali około 50 kilometrów i już wyrazili chęć do udziału w kolejnym podobnym przedsięwzięciu.