10.11.2013

Ponad 100 słuchaczy w Cieszynie!

Rozpoczęły się zajęcia dla nowych grup na studiach podyplomowych!

W niedzielę 10 listopada br. blisko 50 osób wzięło udział w spotkaniu inauguracyjnym studiów podyplomowych, które odbyło się w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

W spotkaniu uczestniczyli słuchacze i słuchaczki studiów podyplomowych:

•  Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
  •  Rachunkowość i finanse
  •  Socjoterapia

- To ważny etap edukacji dla osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje i kwalifikacje. Mocnym atutem oświatowych studiów podyplomowych WSB jest uzyskanie przez słuchaczy umiejętności łączenia teorii z praktyką, m.in. poprzez wizyty studyjne, symulacje, case study i aktywną współpracę z partnerami Uczelni – podkreślał dr Marcin Lis, Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń.

Słuchacze dołączyli do grupy z logopedii, która 26.10.2013 r. zainaugurowala zajęcia na pierwszym semestrze.

Tym samym społeczność studiów podyplomowych w Cieszynie przekroczyła magiczną granicę 100 osób.