30.11.2016

Porozumienie o współpracy pomiędzy Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie a Wydziałem Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

W dniu 29.11.2016 r. w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Placówką a Wydziałem Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W spotkaniu uczestniczyły: Dyrektor ZPSWR Pani mgr Agnieszka Kozieł oraz przedstawicielki WSB w Cieszynie – Pani mgr Roma Rojowska i Pani mgr Katarzyna Drózd.

Dzięki podpisanemu porozumieniu słuchacze WSB m.in. kierunku „Autyzm, zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe” zyskają możliwość realizacji praktyk zawodowych pod okiem profesjonalistów, w salach  i pracowniach w pełni wyposażonych na potrzeby prowadzenia zajęć terapeutycznych, rehabilitacyjnych i rewalidacyjnych.