Program wymiany studenckiej online

Drodzy studenci,

Interesują Cię relacje polsko-rosyjskie? Chciałbyś zdobyć kompetencje w zakresie efektywnej komunikacji i pracy w grupie międzynarodowej oraz nabyć wiedzę na temat postaw przedsiębiorczych w dobie nowoczesnych technologii?

Zgłoś się do udziału w tygodniowej wymianie studenckiej realizowanej w formule online we współpracy z Uralskim Uniwersytecie Federalnym w ramach projektu Polsko-Rosyjskiej Wymiany Młodzieży i spędź niezapomniany tydzień integrując się z kolegami z uczelni partnerskiej z Jekaterynburga.

Termin wymiany: 12.10 – 22.10.2020r.

W programie wymiany zaplanowano:

1. Warsztaty nt. różnorodności kulturowej i rozwijania kompetencji przedsiębiorczych
2. Wykłady eksperckie w zakresie przedsiębiorczości, idei start-upu w branży teleinformatycznej, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz wyzwaniach w prowadzeniu własnej firmy w czasach pandemii COVID-19
3. Realizacja wspólnego projektu na platformie online
4. Zajęcia integracyjne online

Kryteria udziału w wymianie:

- wiek max. 26 lat
- znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B1
- dodatkowa działalność na rzecz środowiska akademickiego WSB będzie mile widziana

Zgłoszenia do udziału w wymianie:

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o przesłanie informacji do Działu Współpracy z Zagranicą na adres: Pani Joanna Jabłonka - jjablonka@wsb.edu.pl zawierającej:

1. Imię i nazwisko
2. Kierunek i rok studiów
3. Numer telefonu do kontaktu
4. Adres e-mail

Liczba miejsc w projekcie ograniczona! Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2020r.

Pozdrawiamy,
Dział Współpracy z Zagranicą