27.11.2021

Programowanie w języku JAVA I - darmowe szkolenie

Zapraszamy do udziału w bardzo drogim szkoleniu, które dla Państwa jest całkowicie bezpłatne. Serdecznie zapraszamy do zapisów, gdyż ilość miejsc jest ograniczona! Programowanie w języku JAVA I w terminie 5, 9, 16, 18, 19.12.2021 r. UWAGA: Uczestnicy tego szkolenia powinni posiadać podstawową wiedzę z zakresu Javy, najlepiej aby wcześniej odbyli kurs: Tworzenie aplikacji w języku Java na platformie Android. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim, ale materiały szkoleniowe będą w większości w języku angielskim.

5, 9, 16, 18, 19.12.2021 r.

szkolenie 5-dniowe obejmujące 35 h dydaktycznych w godzinach od 9:00 do 15:30 na platformie ZOOM.

Aby zapisać się na szkolenie bardzo proszę o niezwłoczne wypełnienie dokumentów, czym potwierdzą Państwo swój udział w projekcie (ilość miejsc ograniczona):

Rejestracja <<<

Proszę wypełnić dokumenty jak najszybciej, najpóźniej do niedzieli 28.11.2021 do końca dnia.

Java jest niezmiennie najpopularniejszą technologią na rynku pracy – jej znajomość otwiera drogę do kariery w obszarze IT.

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy będą posiadać umiejętności programowania w języku Java oraz znać platformę Java w zakresie umożliwiającym swobodne poruszanie się po specyfikacjach stowarzyszonych z JSE. Poznają także platformę Java Enterprise Edition. Kursanci otrzymają zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Excellence in Education – Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych i realizowanego w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Zintegrowane Programy Uczelni w ramach Ścieżki I.