19.11.2013

"O rytmach odległych lądów" w Domu Narodowym w Cieszynie

W środę (20 listopada 2013 r.) o godz. 17.00 zapraszamy do Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Domu Narodowego w Cieszynie na spotkanie z Dziekanem Wydziału Zamiejscowego WSB. Dr inż. Łukasz Wróblewski opowie o rytmach odległych lądów.

RYTMY ODLEGŁYCH LĄDÓW – spotkanie z dr. inż. Łukaszem Wróblewskim – dziekanem Wydziału Zamiejscowego Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie, pasjonatem egzotycznych podróży

Łukasz Wróblewski - dr nauk ekonomicznych, Dziekan Wydziału Zamiejscowego Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie, muzyk, podróżnik i bibliofil. Zbieracz starodruków i etnicznych instrumentów muzycznych. Grał w Watykanie dla Jana Pawła II. Koncertował z Heleną Vondrackową i Dolly Parton. W USA uczył gry na saksofonie, poznał tam Wyntona Marsalisa, Yoko Ono, Placido Domingo i Jamesa Levinea. Często podróżuje w nieznane. Muzykował z Indianami Keczua - w drodze przez Andy, w Australii z Aborygenami, z Berberami na Saharze i w Kenii wśród Masajów.