Rakon partnerem Akademii WSB

Jeden z największych pracodawców w powiecie raciborskim Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe „Rakon” w Raciborzu zawarło z Akademią WSB porozumienie o współpracy. Umowa umożliwi realizację praktyk studenckich, organizację wizyt studyjnych i wspólnych projektów. Podpisy pod umową złożyli Dawid Żebrak z-ca Dyrektora oraz dr Edyta Nowak-Żółty - Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe „Rakon” w Raciborzu

Rakon należy do grona największych i najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw szwalniczych i przywięziennych zakładów pracy w Polsce. Przedsiębiorstwo jest  jednym z największych pracodawców w powiecie raciborskim oraz w programie Służby Więziennej „Praca dla Więźniów”. Siła marki wynika z faktu, iż na każdym poziomie funkcjonowania firmy Rakon kieruje się zaangażowaniem i profesjonalizmem w podejściu do klienta.

Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe „Rakon” w Raciborzu  jest jednym z liderów produkcji odzieży roboczej ciągle inwestując w badania i rozwój nowych technologii. Firma posiada w swojej ofercie większość z dostępnych na rynku polskim i europejskim środków ochrony. W dążeniu do najwyższej jakości produktu w zakładzie funkcjonuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015