09.09.2014

Rektor WSB na Kongresie Kobiet w Cieszynie

Już w najbliższą sobotę (6 września) w cieszyńskim Teatrze im. A. Mickiewicza odbędzie się II Kongres Kobiet Śląska Cieszyńskiego. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęła małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska. Drugi Kongres Kobiet odbywa się pod hasłem - Przedsiębiorczość Kobiet nie zna granic. Nie zabraknie na nim kobiet z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Podczas sobotniego kongresu odbędzie się osiem paneli dyskusyjnych poświęconych różnorodnej tematyce.

Panel 1: Czy Polska to kraj dla kobiet? Co mogą zrobić samorządy dla kobiet? Kobiety idą do wyborów

Panel 2: Nowy potencjał kobiet

Panel 3: Nie boimy się porażki! Kobiety liderki, mentorki i ich inspiracje

Panel 4: Wsparcie przedsiębiorczości kobiet

Panel 5: Kobiety kochają nowe technologie. IT szansą kobiet na lepsze życie

Panel 6: Kobiety w mundurach w służbie przeciw przemocy i dla bezpieczeństwa. Pokaz samoobrony

Panel 7: Warunki zdrowia

Panel 8: Biznes Glamour, czyli poradnik stylu

W II Kongresie Kobiet Śląska Cieszyńskiego weźmie również udział Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz. Rektor WSB będzie uczestniczyć w Panelu pt. Nie boimy się porażki! Kobiety liderki, mentorki i ich inspiracje. Natomiast Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji dr Joanna Kurowska-Pysz wystąpi w Panelu dotyczącym wspierania przedsiębiorczości kobiet. Dr Danutę Morańską z WSB będzie można spotkać podczas Panelu 5 - Kobiety kochają nowe technologie. IT szansą kobiet na lepsze życie.

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie zaprasza do udziału w Kongresie, natomiast w Biurze Promocji i Rekrutacji można odebrać bezpłatne wejściówki na Kongres. Zapraszamy do udziału w Kongresie.

PROGRAM II Kongresu Kobiet Śląska Cieszyńskiego