11.06.2024

Rola intuicji w biznesie - spotkanie szkoleniowe Akademii WSB i Klubu Kapitału Śląska Cieszyńskiego

Akademia WSB w Cieszynie zaprasza przedsiębiorców i menedżerów na bezpłatne spotkanie szkoleniowe, organizowane we współpracy z Klubem Kapitału Śląska Cieszyńskiego. Spotkanie zatytułowane „Rola intuicji w biznesie” poprowadzi Agata Hagno. Po szkoleniu spotkanie networkingowe przy kawie i ciastku.

Czego będzie dotyczyło szkolenie:

• Poznanie siebie –  moja świadomość
  • Wizualizacja, intuicja, uważność
  • Celebracja życia
  • Zakłócacze celebracji życia
  • Metody radzenia sobie w pracy nad sobą

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Temat szkolenia: Rola intuicji w biznesie
Prowadząca: Agata Hagno
Data: 28.06.2024
Godz. 17.00 – 18.30
Miejsce: Akademia WSB, Cieszyn, ul. Frysztacka 44

Prowadząca

Agata Hagno – ekspert Akademii WSB, specjalistka z zakresu Zarzadzania Kapitałem Ludzkim. Od ponad 26 lat prowadzi rodzinną firmę DPM Doradztwo Personalne sp. z o.o. ze specjalizacją w rekrutacji średniego i wyższego szczebla zarządzania. Doradza w aspektach HR wielu organizacjom.

Od 14 lat dzieli się wiedzą praktyczną jako wykładowca i współtwórca studiów podyplomowych z obszaru Zarządzania Kapitałem Ludzkim oraz na poziomie studiów MBA w Akademii Wyższej Szkoły Biznesu. Prelegent na wielu konferencjach poświęconych rynkowi pracy i rozwoju pracownika.

Członkiem zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych a od 2014 roku Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet z ramienia Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczych Kobiet. Wiceprezes zarządu Fundacji Józefa Pietera. Chętnie angażuje się w inicjatywy mające na celu usprawnienie funkcjonowania małej i średniej przedsiębiorczości. Mentor w międzynarodowych projektach startupowych.

Miłośniczka różnych kultur, podróży oraz literatury.