14.11.2014

Rozmowa kwalifikacyjna i pisanie aplikacji - szkolenie dla studentów

Studentów pierwszego semestru studiów stacjonarnych zapraszamy na szkolenie "Rozmowa kwalifikacyjna i pisanie aplikacji", które odbędzie się 24 listopada o godz. 9:00.

Szkolenie przygotowane zostało dla studentów pierwszego semestru studiów stacjonarnych, w ramach realizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu programu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz!". Program ten pozwala łączyć naukę na studiach stacjonarnych ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego. W ramach tego programu zajęcia dydaktyczne odbywają się 3 dni w tygodniu, natomiast w pozostałe 2 dni i już od pierwszego semestru, każdy student bierze udział w szkoleniach i warsztatach, które mają na celu przygotowanie do pracy i funkcjonowania w realiach życia gospodarczego.

Rozmowa kwalifikacyjna i pisanie aplikacji

Termin: 24 listopada, godz. 9:00-14:00