05.03.2014

Rozpoczął się cykl szkoleń - Akademia Liderów Biznesu

W Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie rozpoczęły się szkolenia dla liderów biznesu. 4 marca zainaugurowała działalność Akademia Liderów Biznesu. To warsztaty prowadzone przez doświadczonego trenera mgr. Przemysława Siwulę. Pierwsze spotkanie było dla uczestników Akademii okazją do poznania się, miało także charakter organizacyjny.

Pierwsze szkolenie dotyczyło autoprezentacji. Jego uczestnicy już na wtorkowych zajęciach otrzymali informację zwrotną dotyczącą pierwszego wrażenia jakie wywarli na pozostałych uczestnikach. Ćwiczenie to zostanie powtórzone na ostatnich zajęciach, by zweryfikować na ile trafne jest tak zwane „pierwsze wrażenie”. Uczestnicy szczególnie zaangażowali się w kończącą zajęcia licytację, która ukazywała priorytety, jakimi  kierują się biorące w niej udział grupy.

Kolejne warsztaty odbędą się 11 marca 2014 r.

Koordynator Akademii Liderów Biznesu:

Wojciech Bizub

t: 885 588 100