29.05.2019

Sesja coachingowa (warsztaty metodyczne) dla studentów przygotowujących prace licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie.

Już w najbliższy poniedziałek (03.06.2019) w godzinach od 15:00 do 16:30 w Klubie F44 w Cieszynie odbędzie się pierwsza sesja coachingowa (warsztaty metodyczne) dla studentów przygotowujących prace dyplomowe licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie.

Warsztaty poprowadzi prof. UE dr hab. Grzegorz Maciejewski – Kierownik Katedry Rynku i Konsumpcji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, autor/współautor cenionych publikacji naukowych poświęconych m.in. problematyce badań rynku czy metodyce badawczej, certyfikowany tutor, promotor nagradzanych w Polsce prac dyplomowych.

Jeżeli przygotowujesz pracę dyplomową licencjacką, inżynierską lub magisterską to ta sesja coachingowa jest właśnie dla Ciebie! Udział jest bezpłatny i potwierdzony zostanie stosownym certyfikatem. Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 31.05.2019 na adres e-mail: lwroblewski@wsb.edu.pl

Sesja realizowana jest w ramach projektu transgranicznego pt. „Praktyczy program kształcenia kadr rozwijających gospodarkę niskoemisyjną na pograniczu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Liczba miejsc jest ograniczona.