29.01.2015

Słuchacz Logopedii z Paszportem Przedsiębiorcy

Grzegorz Widera, słuchacz studiów podyplomowych Logopedia, został wyróżniony Paszportem Przedsiębiorcy. Uroczystość odbyła się 21 stycznia w Zamku Cieszyn.

Do grona uhonorowanych Paszportem Przedsiębiorcy dołączyły kolejne młode firmy. Wręczenie wyróżnień odbyło się podczas Spotkania Noworocznego Klubu Przedsiębiorcy.

Wyróżnienia trafiły do młodych przedsiębiorców, dla których impulsem do założenia w 2014 roku własnej działalności były szkolenia oraz inne przedsięwzięcia organizowane przez Klub Przedsiębiorcy i Zamek Cieszyn.

Wśród wyróżnionych jest Grzegorz Widera, obecnie student czwartego semestru na kierunku Logopedia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski gratulował Panu Grzegorzowi wyróżnienia. Nasz słuchacz bardzo chwalił studia podyplomowe w cieszyńskim Wydziale Zamiejscowym - to dzięki nim mógł założyć własną firmę.

Grzegorz Widera
ART – GLOS, Cieszyn
Właścicielem firmy jest aktor i logopeda, uczący poprawnej emisji głosu, prowadzenia prezentacji i komunikacji interpersonalnej, stosując indywidualny program dostosowany do konkretnych oczekiwań. Pomaga usuwać skazy dykcyjne i wady wymowy u dzieci, młodzieży i dorosłych. Poprawia wizerunek przyszłych mówców, handlowców, telemarketerów, przedsiębiorców, polityków.

O wszystkich laureatach Paszportu Przedsiebiorcy mozna przeczytać tutaj>>>