10.12.2015

Spotkanie Świąteczne w cieszyńskim Wydziale

Serdecznie zapraszamy naszych studentów, słuchaczy studiów podyplomowych, pracowników Wydziału - wraz z rodzinami i dziećmi, studentów Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego z rodzicami, a także przyjaciół i sympatyków naszej uczelni na Spotkanie Świąteczne. Odbędzie się ono 18 grudnia 2015 r. o godz. 17.00 w Klubie Studenckim F44 w budynku naszego Wydziału.

W programie: słodki poczęstunek, ufundowany przez Piekarnię Byrdziak ze Skoczowa oraz firmę Kympa - Wypieki Tradycyjne z Ustronia, wykonanie przez dzieci papierowych łańcuchów choinkowych, które ozdobią korytarze Wydziału, wspólne kolędowanie, a przede wszystkim - miła atmosfera! Wstęp wolny, aczkolwiek ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie obecności za pomocą formularza rejestracyjnego, który można znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy do nas!