Spotkanie z funkcjonariuszami CBA

21.10.2021 Akademię WSB w Cieszynie odwiedzili funkcjonariusze Biura Teleinformatyki Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Spotkanie zorganizowało Akademickie Biuro Karier w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Podczas spotkania ze studentami funkcjonariusze przedstawili rolę CBA w systemie bezpieczeństwa państwa, specyfikę służb specjalnych, zadania CBA oraz procedurę rekrutacji. Obecnie CBA poszukuje do służby absolwentów oraz studentów ostatnich semestrów, którzy chcieliby wstąpić do służby i realizować zadania związane z informatyką, analizą danych, czynnościami operacyjno-śledczymi, kontrolnymi.

Służba w CBA

CBA jest zainteresowane najlepszymi absolwentami i studentami wszystkich kierunków studiów. Osoby zainteresowane aplikowaniem mogą przesłać swoje CV na adres: it@cba.gov.pl. Służba w CBA jest wymagająca ale daje równocześnie dużą dumę i satysfakcję. Kandydatów najczęściej przyciąga wyjątkowy charakter zadań, stabilizacja zawodowa i atrakcyjne zarobki. Więcej o CBA dowiecie się ze strony www.cba.gov.pl