07.10.2013

Studia stacjonarne nad Olzą!

Pięciolecie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie zobowiązuje. W roku akademickim 2013/14 po raz pierwszy studenci rozpoczną naukę w trybie stacjonarnym. Zajęcia rozpoczynają się 9 października. Tego dnia o godz. 9:40 odbędzie się również spotkanie organizacyjne.

Kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji cieszył się podczas tegorocznej rekrutacji ogromną popularnością wśród kandydatów. Po raz pierwszy Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej uruchamia nad Olzą studia stacjonarne. Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski podkreśla, że to dla Wydziału duże wyróżnienie. Cieszymy się z uruchomienia studiów stacjonarnych, bo wiemy, że nasi absolwenci są cenionymi fachowcami, a zatrudnienie znajdują już w czasie studiów - podkreśla Dziekan dr inż. Łukasz Wróblewski.

Studenci studiów inżynierskich i licencjackich będą mogli skorzystać z innowacyjnego programu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej „3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz”. Zajęcia dydaktyczne będą się odbywały w środy, czwartki i piątki.

Pierwsze zajęcia odbędą się 9 października. Poprzedzi je spotkanie organizacyjne o godz. 9:40.