Studia wyższe od marca 2021

Akademia WSB rekrutuje studentów dwukrotnie w ciągu roku. Właśnie trwa nabór studentów, którzy pierwszy semestr studiów rozpoczną od marca 2021 roku. Stwarza to możliwość rozpoczęcia studiów dla wszystkich tych, którzy już teraz podjęli decyzję o studiowaniu i nie chcą marnować czasu w oczekiwaniu na październik.

Studia w Cieszynie od marca

Zapraszamy do rekrutacji na studia. Pierwsze zajęcia dla osób, które zarejestrują się w właśnie teraz odbędą się na początku marca.

Na osoby, które zapiszą się na studia właśnie teraz czeka wiele specjalnych zniżek:

• wpisowe gratis
  • opłata rekrutacyjna tylko 107 zł
  • zniżki dla mundurowych i absolwentów szkół współpracujących z Akademią WSB
  • specjalna oferta dla rozpoczynających studia magisterskie: przez cały pierwszy semestr opłata miesięczna 100 zł

Studia I stopnia:

Bezpieczeństwo narodowe

Informatyka

Studia menedżerskie

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Studia II stopnia:

Zarządzanie

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Jakość

Akademia WSB należy do ścisłej czołówki najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce, znacznie wyprzedzając wszystkie uczelnie z naszego regionu. W rankingu Perspektyw zajęła 6 miejsce w Polsce, najwyższe spośród uczelni spoza Warszawy. To duży sukces, potwierdzający pozycję uczelni, która obrała kurs na wiedzę praktyczną połączoną z wysoką jakością studiów. W Cieszynie Akademia WSB prowadzi otwartą rekrutację na 5 kierunków studiów wyższych: inżynierskich, licencjackich i magisterskich.

W ostatnich miesiacach Akademia WSB uzyskała międzynarodową, prestiżową certyfikację CEEMAN IQA Accreditation, oraz poddała się certyfikacji KAUT  (EUR- ACE LABEL) na kierunku informatyka, studia I stopnia.

Studia na 100% w czasie pandemii

Akademia WSB to jedna z pierwszych uczelni w Polsce, która dostosowała się w 100% do nowej rzeczywistości – studiów w czasie pandemii. Dzięki temu, studenci Akademii WSB nie tylko uczestniczą w webinariach na żywo, korzystają z platformy e-learningowej ale też wykorzystują technologię wirtualnego laboratorium.

Koszt studiów

Studia w Akademii WSB są płatne. Studenci wnoszą opłaty czesnego przez 12 miesiecy w roku. W pierwszym semestrze studiów czesne wynosi 310 zł miesięcznie, w kolejnych semestrach 390 zł miesięcznie. Niski poziom opłat za studia w połączeniu z wysoką jakością studiów stawia ofertę Akademii WSB jako jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Warto też zwócić uwagę na bardzo atrakcyjną zniżkę dla osób rozpoczynających studia magisterskie. Dzięki bonifikacie przygotowanej przez Akademię WSB, czesne dla studentów studiów II stopnia przez cały pierwszy semestr wynosi tylko 100 zł miesięcznie

Stypendia

Akademia WSB przygotowała dla studentów wiele opcji stypendiów (stypendia Rektora, stypendia ze specjalnego funduszu stypendialnego, stypendia Covid-19, wysokie zapomogi, stypendia dla niepełnosprawnych, stypendia sportowe). Znaczna część studentów w 100% pokrywa opłaty za studia dzieki wsparciu stypendialnemu.

Akademia WSB w Cieszynie

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Akademii WSB istnieje od 13 lat  i stał się w tym czasie największym wydziałem uczelni poza Dąbrową Górniczą. W budynku przy ul. Frysztackiej 44 można rozwijać swoje pasje, solidnie przygotować się do zawodu ale również poznać przyjaciół na całe życie.

Jak teraz wyglądają zajęcia na studiach

Zgodnie z wytycznymi rządu wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie przez Internet. Do udziału w zajęciach niezbędny jest komputer z dostępem do sieci. Informatycy Akademii WSB zapewniają wsparcie wszystkim studentom potrzebującym pomocy.

Akademia WSB

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie
ul. Frysztacka 44
43 - 400 Cieszyn,