04.09.2013

Studia z unijnym dofinansowaniem w Cieszynie

<>Trwa rekrutacja na studia dofinansowane z Unii Europejskiej. W październiku 2013 r. w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie startują studia inżynierskie I-go stopnia na nowej specjalności: Czyste technologie w energetyce i motoryzacji (kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji). Zapisz się już dzisiaj!

Program kierunku zakłada przygotowanie specjalistów z wiedzą dotyczącą zarządzania procesami produkcyjnymi związanymi z wykorzystaniem energii i emisją zanieczyszczeń oraz umiejętności niskoemisyjnego sterowania i eksploatacji maszyn i urządzeń energetycznych oraz silników spalinowych.

W programie studiów: wizyty studyjne oraz praktyki m.in. w General Electric Power Controls, Fiat Auto Poland, Wydziale Energetycznym Synthos Dwory 7, Miejsko-Przemysłowej Oczyszczalni Ścieków - Oświęcim.

Uczestnicy projektu otrzymają:

• Dofinansowanie w wysokości 1.000 zł. z możliwością skorzystania z promocji 2013,
  • Płatne praktyki i staże w kraju i za granicą po pierwszym oraz drugim roku studiów,
  • Bezpłatne szkolenia z zakresu: ekonomii małej firmy, ochrony środowiska naturalnego i rozwiązań proekologicznych w procesie produkcyjnym,
  • Dla studentów niestacjonarnych: „weekend dla kariery” weekendowe spotkania z doradcą zawodowym i psychologiem , szkolenia specjalistyczne (blok prawny, handlowy, ABC własnej firmy),
  • Studencki klub pracy „Working class”,
  • Targi pracy,
  • Staże zawodowe w kraju i za granicą,
  • Bezpłatne podręczniki,
  • Płatne praktyki po I i II roku studiów,
  • Doradztwo zawodowe dla studentów niepełnosprawnych,
  • Zajęcia wyrównawcze na wszystkich kierunkach.

Przygotowała Hanna Blokesz-Bacza