15.12.2012

Szkoła Liderów - ciekawym projektem dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Szkoła Liderów - to wspólne przedsięwzięcie Wyższej Szkoły Biznesu oraz Starostwa Powiatowego w Cieszynie. Projekt realizowany jest z myślą o uczniach szkół średnich Powiatu Cieszyńskiego.

Ideą projektu jest wyłonienie grupy najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, wyróżniających się bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz działalnością o charakterze społecznym. Projekt będzie służył integracji najzdolniejszej młodzieży z regionu, pomagać będzie w budowaniu karier młodych ludzi oraz w wyborze dalszej drogi rozwoju i edukacji.

Wszystkich chętnych zapraszamy - wykład organizacyjny już 4 grudnia o 1700 w budynku przy ul. Frysztackiej 44 (Wydział Zamiejscowy WSB)

Pierwsze zajęcia odbędą się w dwóch modułach,  po 45 min każdy.

• Moduł techniczny – „Energia Słoneczna”
  • Moduł umiejętności miękkich – „Techniki kreatywnego myślenia”

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie prosimy o przesłanie e-mail na adres: wbizub@wsb.edu.pl,

w treści wpisując swoje: Imię, nazwisko oraz numer telefonu.