Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie - partnerem Akademii WSB

Akademia WSB zawarła porozumienie o współpracy ze Szkołą Organizacji i Zarządzania w Cieszynie. Podpisy pod umową złożyła Barbara Glet – Dyrektor SOIZ i dr Edyta Nowak-Żółty – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Porozumienie zawarte 16 grudnia 2021 dotyczy współpracy pomiędzy Uczelnią a Szkołą Organizacji i Zarządzania w zakresie uczestnictwa w wykładach i warsztatach oraz innych zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez Akademię WSB i stanowi podsumowanie dotychczasowej, owocnej kooperacji.

Dzięki zawartemu porozumieniu uczniowie SOIZ będą mogli korzystać z najnowszych technik edukacyjnych i nowoczesnych laboratoriów Akademii WSB. W przyszłości, absolwenci szkoły, którzy zdecydują się na kontynuowanie nauki w Akademii WSB będą mogli liczyć na specjalne bonifikaty dostępne dla absolwentów szkół partnerskich.

W spotkaniu udział wzięli: Barbara Glet – Dyrektor SOIZ, dr Edyta Nowak-Żółty – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie, Anna Chamot – wicedyrektor SOIZ oraz Grzegorz Adam – dyrektor ds. operacyjnych Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB.

Szkoła Organizacji i Zarządzania

Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie jest społeczną, niepubliczna szkołą srednią prowadzącą edukację na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej. Aktualnie SOIZ kształci przyszłych logistyków, techników reklamy i organizacji turystyki, a od września 2022 r przy wsparciu Akademii WSB uruchomiony zostanie profil technik analityk ze specjalizacją Kryminalistyka oraz Kosmetologia