18.03.2014

Szkolenie i egzamin SEP’owski w WSB w Cieszynie

Szkolenie SEP G1 eksploatacja do 1kV potwierdzone egzaminem państwowym.

POZOSTAŁY 4 WOLNE MIEJSCA!

SEP to organizacja integrująca środowisko elektryków. Zrzesza ona zarówno inżynierów, techników oraz młodych adeptów (uczniów techników i szkół zawodowych) szeroko rozumianej elektryki. SEP zajmuje się głównie działalnością popularyzatorską oraz edukacyjną (szkolenia uprawniające do obsługi urządzeń elektrycznych, w tym uprawnienia do 1 kV). SEP Posiada akredytacje krajowe oraz uznania najbardziej prestiżowych organizacji międzynarodowych i europejskich. Prowadzi też szeroko zakrojoną współpracę międzynarodową występując pod angielską nazwą Association of Polish Electrical Engineers. Należy do krajowej Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych w Polsce oraz do europejskiej organizacji EUREL.

Szkolenie SEP G1 eksploatacja do 1kV potwierdzone egzaminem państwowym.

Szkolenie dla osób chcących zajmować się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną obejmujący następujące urządzenia, instalacje i sieci, przy których eksploatacji jest wymagane posiadanie kwalifikacji:

1. urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego
  2. urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  3. urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
  4. zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW
  5. urządzenia elektrotermiczne
  6. urządzenia do elektrolizy
  7. sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego
  8. elektryczna sieć trakcyjna
  9. elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym
  10. aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt. 1 – 9

Deklaracja  >>>>>

Łączny koszt:

dla studentów i absolwentów 250 zł (szkolenie + egzamin)

dla osób spoza uczelni 350 zł (szkolenie + egzamin)

TERMIN: 22 marca 2014 r. 9:00 - 16:00

Zapisy na e-mail: wbizub@wsb.edu.pl .Temat: „Szkolenie SEP” , w treści imię, nazwisko oraz numer telefonu.