04.12.2015

Targi Edukacyjne za nami

Wczoraj (3 grudnia) w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się V Targi Edukacyjne powiatu bielskiego. Wśród uczelni prezentujących odwiedzającym swoją ofertę nie mogło zabraknąć też naszego Wydziału.

Targi odbyły się w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica. Wśród uczestników imprezy pojawili się uczniowie szkół średnich - zarówno przyszłoroczni maturzyści, jak i osoby, które edukację na poziomie średnim zakończą w kolejnych latach, ale już teraz rozmyślają nad swoją przyszłością i studiami. Wszyscy mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną WSB, zabrać do domu nasze materiały promocyjne, a także... wypełnić kupon, który w styczniu weźmie udział w losowaniu dwudniowej wycieczki do SPA nad morzem!